SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 • MARVANI • SINCE 1924 •

Klub    včera   |    Redakce

Petr Kuba ve výboru Ligového grémia


Po osmi letech má Brno ve výboru Ligového grémia své zastoupení. SK Artis byl úspěšný i u zeleného stolu. Při pondělním jednání v Praze bylo jmenováno do výboru pět členů ze čtyř nejlepších mužstev české nejvyšší soutěže (Slavia, Sparta, Plzeň, Hradec Králové) a nejlépe umístěného klubu nastávajícího ročníku národní ligy (Táborsko). Zbývající dvojice vzešla z hlasování klubů. Za ChNL dostal nejvíce hlasů náš generální ředitel Petr Kuba, jenž se stal v historii Ligového grémia nejmladším členem řídícího výboru a prvním mužem i v historii líšeňského fotbalu na tomto postu. Všichni členové Ligového výboru mají mandát na jeden soutěžní ročník, tedy do 30. června příštího roku. Petr Kuba je v tomto sboru jediným členem, působícím aktuálně na Moravě.


Klub podporují

Facebook feed