A-tým dnes | Redakce
A-tým zahájil přípravu na novou sezónu
Na parádně upraveném trávníku v Blažovicích, jen čtvrthodinku od našeho líšeňského centra, rozjelo přípravu na nový ročník naše Áčko.
Před nastoupenou jednotkou nejprve promluvil sportovní manažer Zbyněk Zbořil, který představil novice v kádru, stejně jako nové členy realizačního týmu.
Po něm si vzal slovo trenér Roman Nádvorník, jenž měl při úvodní tréninkové jednotce k dispozici přes dvě desítky hráčů. Apeloval na stoprocentní přístup hráčů ke každému cvičení a popřál všem jak týmové, tak individuálně vydařenou sezónu.





