Starší žákyně WU15
včera |
WU15 - Alexandra HORÁČKOVÁ
FOSFA Břeclav Cup 2026 WU15
Závěrečný turnaj sezony v Břeclavi nás stál spoustu sil, a to především kvůli náročným podmínkám. Po oba dva dny panovala tropická vedra, která výrazně prověřila fyzickou i psychickou odolnost všech hráček.
V základní skupině jsme se utkaly s velmi kvalitními soupeři – pozdějším vítězem celého turnaje z Košic, dále se Slováckem a Myjavou. I přes velkou snahu a bojovnost jsme byly po základní části zařazeny do bronzové skupiny.
V ní jsme ale předvedly zlepšené výkony a celý turnaj zakončily vítězně. V posledním utkání jsme porazily Sigmu Olomouc 2:1, což nám zajistilo třetí místo v bronzové skupině.
Holkám chceme poděkovat za obrovskou výdrž, nasazení a bojovnost, kterou v těžkých podmínkách předvedly. Tato náročná utkání nám zároveň ukázala, kde máme ještě rezervy. Věříme, že získané zkušenosti dokážeme využít a posunout se zase o krok dál v příští sezoně.
Za WU15 Houdková